Përshkrim

Set e enëve të kuzhinës 6 copë: përmban lopatë, lugë, sitë, shpatull dhe një raft veglash.
Bërë nga materiali inox me cilësi të lartë, i fortë, i qëndrueshëm, jo i lehtë për t’u thyer.
Doreza është prej qeramike.
Doreza e dizajnuar në mënyrë ergonomike është e rehatshme për t’u përdorur.
Ka një vrimë të varur në fund të dorezës, e cila mund të vendoset në mbajtëse.
Lehtë për t’u pastruar dhe rezervuar: lavastovilje të sigurta dhe produkte të larjes së lehtë.
I përshtatshëm për pica, biftek, petull, gatim, oriz të skuqur, tiganisje, skarë, petë të skuqura etj.
Nuk rekomandohet qe enet te lahen ne lavastovilje!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Set Enë Kuzhine Gold 6n1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products