Set Enë Kuzhine Gold 6n1

3,990 L4,990 L (-20%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 • Materiali: Çelik inox
 • Madhësia e shpatullës: 34,5×10 cm
 • Madhësia e sitës për petë: 31×8 cm
 • Madhësia e kullesës: 34,5×12 cm
 • Madhësia e shpatullës së skuqjes: 35,5x8cm
 • Madhësia e lugës: 32×9,5 cm
 • Madhësia e lugës së orizit: 26,5x8cm
 • Teknika: Frost
 • Certifikimi: CIQ
 • Veçori: Eko-miqësore
Kodi: K252-1 Kategoritë: , ,

Set e enëve të kuzhinës 6 copë: përmban lopatë, lugë, sitë, shpatull dhe një raft veglash.
Bërë nga materiali inox me cilësi të lartë, i fortë, i qëndrueshëm, jo i lehtë për t’u thyer.
Doreza është prej qeramike.
Doreza e dizajnuar në mënyrë ergonomike është e rehatshme për t’u përdorur.
Ka një vrimë të varur në fund të dorezës, e cila mund të vendoset në mbajtëse.
Lehtë për t’u pastruar dhe rezervuar: lavastovilje të sigurta dhe produkte të larjes së lehtë.
I përshtatshëm për pica, biftek, petull, gatim, oriz të skuqur, tiganisje, skarë, petë të skuqura etj.
Nuk rekomandohet qe enet te lahen ne lavastovilje!

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Set Enë Kuzhine Gold 6n1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Set Enë Kuzhine Gold 6n1

3,990 L4,990 L (-20%)

Shto në Kasë