Set kampingu Tavoline + 4 karrige

4,490 L5,500 L (-18%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Dimensionet e tavolines: 48 x 48 x 43 cm
Permasat e karriges: rreth 60 cm.

Nje set kaq i domosodshem dhe i bukur per ju qe preferoni organizimet ne natyre si kamp, piknik, plazh etj.

Permban: nje tavoline te vogel + 4 karrige portative.

Dizanj i bukur kamuflazh.

Tavolina permban edhe xhepa te posacem per te mbajtur pije.

Strukture e qendrusheme dhe e rehatshme.

Palosen duke zene shume pak hapsire.

Material cilesor poliester te papershkrueshme nga uji.

Dimensionet e tavolines: 48 x 48 x 43 cm

Permasat e karriges: rreth 60 cm.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Set kampingu Tavoline + 4 karrige”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Set kampingu Tavoline + 4 karrige

Set kampingu Tavoline + 4 karrige

4,490 L5,500 L (-18%)

Shto në Kasë