Përshkrim

Kapaku i  silikoni eshte i pershtatshem per kategori te ndryshe te eneve te  kuzhine, permasa dhe dimension  te ndryshme.

  • Mbyllje hermeti.
  • Ruajtja e ushqimit te fresket.
  • Rrezistene ndaj nxehtesis.
  • Jo-toksike FDA & LFGB.

Paketimi permban 4 cope me permasa te ndryshme

  • 9.5 * 9.5 cm
  • 14,5 * 14.5 cm
  • 19,5 * 19.5 cm
  • 25 * 25 cm

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set kapakesh silikoni per ene kuzhine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products