Description

Lugë gatimi prej druri për enë jo ngjitëse. Të bëra me dru me cilësi të lartë të qëndrueshme që ju jep siguri për qëndrueshmërinë e artikullit. Komplet enë kuzhine me pesë pjesë të bëra nga bambu. Ato janë të përfunduara shumë mirë dhe përdoren për qëllime servirjeje dhe gatimi.
Pastrimi i bambusë është i lehtë, thjesht lajeni me sapun dhe ujë. Bukuria natyrore dhe qëndrueshmëria janë unike.k

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Set Lugesh Druri”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products