Përshkrim

Lugë gatimi prej druri për enë jo ngjitëse. Të bëra me dru me cilësi të lartë të qëndrueshme që ju jep siguri për qëndrueshmërinë e artikullit. Komplet enë kuzhine me pesë pjesë të bëra nga bambu. Ato janë të përfunduara shumë mirë dhe përdoren për qëllime servirjeje dhe gatimi.
Pastrimi i bambusë është i lehtë, thjesht lajeni me sapun dhe ujë. Bukuria natyrore dhe qëndrueshmëria janë unike.k

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Lugesh Druri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products