Përshkrim

Set me 5 thika

Doreza ndihmuese e thikes bindet per prerje te sakta dhe precize qe deshironi.

Te pershtashme per perdorim 25 vjecar.

Thika per prerje te shpejta dhe te rehatshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set me 5 thika”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products