Përshkrim

Set tenxheresh Dsp 6pieces, tre tenxhere dhe tre kapake xhami.

Ky set eshte i domosdoshem ne kuzhinen tuaj ku do te beni gatime shume te shpejta edhe te shijshme.

Keto pajisje jane te veshura me shtresa te grimcave te gurit dhe me nje material celiku te cilesise se larte ku ofron kualitet ne gatimet tuaja.

Me nje dizajn modern me kapake xhami edhe me doreza ergonomike qe jane teper rezistente ndaj temperaturave te larta.

Ideale per cdo lloji gatimi qe ju mund te beni, me nje siperfaqe qe nuk lejon ngjitjen e produkteve ushqimore nga djegia e tyre.

Gjate gatimit ky set do te bej te mundur qe kur ta vendosni ne sobe te shperndaje nxehtesine ne menyre te njetrajtshme.

Mund t’i perdorni me pak yndyrne duke mundesuar ne kete menyre ruajtjen edhe vlerat e produkteve ushqimore.

Material jo ngjites

Numri i tenxhereve: 3 + 3 kapake

(1) 20 * 10cm 2.6L me kapak

(2) 24 * 12.5cm 4.1L me kapak

(3) 28 * 13.5cm 7L me kapak

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set me tenxhere – DSP Professional”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products