Set me tenxhere – DSP Professional

6,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:k139-168

Set tenxheresh Dsp 6pieces, tre tenxhere dhe tre kapake xhami.

Ky set eshte i domosdoshem ne kuzhinen tuaj ku do te beni gatime shume te shpejta edhe te shijshme.

Keto pajisje jane te veshura me shtresa te grimcave te gurit dhe me nje material celiku te cilesise se larte ku ofron kualitet ne gatimet tuaja.

Me nje dizajn modern me kapake xhami edhe me doreza ergonomike qe jane teper rezistente ndaj temperaturave te larta.

Ideale per cdo lloji gatimi qe ju mund te beni, me nje siperfaqe qe nuk lejon ngjitjen e produkteve ushqimore nga djegia e tyre.

Gjate gatimit ky set do te bej te mundur qe kur ta vendosni ne sobe te shperndaje nxehtesine ne menyre te njetrajtshme.

Mund t’i perdorni me pak yndyrne duke mundesuar ne kete menyre ruajtjen edhe vlerat e produkteve ushqimore.

Material jo ngjites

Numri i tenxhereve: 3 + 3 kapake

(1) 20 * 10cm 2.6L me kapak

(2) 24 * 12.5cm 4.1L me kapak

(3) 28 * 13.5cm 7L me kapak

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Set me tenxhere – DSP Professional”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Set me tenxhere – DSP Professional