Përshkrim

360 Easy Magic Floor Spin Mop Kokë rrotulluese me mikrofibër

Kjo kokë fshirëse funksionon shkëlqyeshëm në lagësht/thatë

Mban duart tuaja nga uji i ndotur.

Mop pastrohet lehtësisht përreth dhe poshtë mobiljeve, në banjë dhe përgjatë bazamenteve dhe vendeve të tjera të vështira për t’u arritur.

E shkëlqyeshme për drurë dhe sipërfaqe të tjera dyshemeje.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Set Pastrimi Magic Mop 360”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products