Përshkrim

 

Vjen me nje peshe te lehte dhe praktike per tu mbajtur ne portofolin tuaj kur jeni duke udhetuar. Mbajeni lekuren tuaj te paster me kete makineri dylli.

Ngrohni dyllin e fishekeve per ta bere ate te lengshem per rreth 20 minunta. Ngrohje automatike. Heqja e qimeve me dyll, makina eshte e perkryer dhe per perdorim profesional dhe jo vetem si nje makine depilimi me dyll ne kushte shtepie. Makine depilimi cmimi me i lire

Ky ngrohës me dylli do t’ju japë të gjitha përfitimet e depilimit, por me një aplikues shumë të thjeshtë për tu mbështjellë. Jo më shumë mundime dhe shkopinj!

Ju nuk keni perse te harxhoni kohe dhe leke duke shkuar te estetistet per te bere nje depilim perfekt. Cdo gje ju mund t’a beni vete ne shtepi me duart tuaja, duke qene edhe me te sigurta ne kete menyre.

Depilimi i jep lëkurës tuaj atë ndjesi të lëmuar dhe të përsosur që mund ta keni gjatë gjithë kohës dhe e cila ju bene te ndiheni i sigurt me veten ne cdo moment te dites spo edhe ne cdo situate te mundshme me te cilen ju mund te perballeni gjate dites.

Menyra me e lehte per te bere nje depilim te sigurt dhe cilesor eshte me makinen e dyllit, dhe pervec kesaj efekti do te jete i gjate pothuajse 3 deri ne 4 jave pasi te kryeni depilimin tjeter.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Set per Depilim me Dyll”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products