Përshkrim

Set me forma per plasteline!

Marka: Nova Color!

Seti perbehet nga 15 cope forma te ndryshme per plastelina!

Set kreativ dhe argetues!

Nxit dhe stimulon imagjinaten dhe kreativitetin e femijes tuaj!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set per forma plasteline “Nova Color””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products