Përshkrim

Set Pjatash dhe Filxhanash LUMINARC CARINE bardh/zi për 6 persona (30 cope)

Përmbajtja e setit:
Pjatë e ëmbëlsirave Ø 19 cm (e zezë) 6 copë.
Pjatë kuzhine Ø 26,5 (e zezë) 6 copë
Pjatë supë Ø 21 cm (e bardhë) 6 copë
Filxhan çaji (e bardhë) 6 copë
Pjatë e çajit (e bardhë) 6 copë

Xham rezistent

Setet e ngrënies Luminarc ndryshojnë lehtësinë, praktikën dhe format e ndryshme. Për shkak të karakteristikave të tij teknike dhe aftësisë për të mbajtur ngrohjen, tavolina e mban ushqimin të ngrohtë për një kohë të gjatë.

Të gjitha veglat e ngrënies Luminarc i nënshtrohen një procesi forcimi shtesë dhe 2-3 herë më rezistent ndaj dëmtimit.

Enët e gatimit Luminarc bëhen më të qëndrueshme për shkak të procesit të forcimit – ftohjes së mprehtë të produktit të nxehtë në një temperaturë të lartë.
Mund të përdoret në furrat me mikrovalë, furrat, frigoriferë, pjatalarëse, ngrirësit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Pjatash dhe Filxhanash Luminarc Carine 30 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products