Përshkrim

Set pjatash Luminarc Louisa 19 cop.

6 pjata bazë me një diametër prej 29 cm
6 pjata të thella me një diametër prej 23 cm
6 pjata ëmbëlsire me diametër 21.5 cm
1 tas sallate prej 27 cm

Materiali: xham i shkrirë – arcopal

Shtesë xham kundër goditjes dhe kruarjes – teknologjia Zenix.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Pjatash Luminarc Louisa 19 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products