Përshkrim

Revolucionare 4-in-1 MultiPro Multi-mjet është zgjidhja më e lartë e performancës per qindra vende pune.

Teknologji unike lekundese qe ju jep shkathtësi në rërë, prerje dhe më shumë.

Mjet MultiPro Multi me 10 elemente me thika te mprehta duke ju dhënë mjetin  e duhur për çdo detyrë,në sajë të shpejtësisë së ndryshueshme ju gjithmonë mund të merrni fuqinë dhe forcën që ju nevojitet.Nëse jeni një amator ose ekspert  MultiPro Multi-mjet ju jep rezultate profesionale ne çdo kohë ne cdo material sado agresiv te jete dru,pllake,plastik.

Seti përfshin:

  • Cut Blade( thika prerese)
  • 88mm thike
  • Thika prerjes
  • lëmues Pad
  • zhurma db(A) -86 db

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set sharrash profesionale Multi Pro Tool JML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products