Set Tasi Qeramik

5,990 L7,990 L (-25%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Materiali: Qeramik
Set me 6 tas + 1 tenxhere
Kapaciteti tenxheres 3L
Enë me kapacitet 350ml

Kodi: K86-306 Kategoritë: ,

Tasi i supës me dy doreza ka dy doreza të forta për të balancuar peshën, e cila është shumë e lehtë për t’u hequr dhe mbajtur tasin. Këto doreza do t’ju vijnë në ndihmë kur ta vendosni tasin në mikrovalë dhe nuk do të digjen si një tas i zakonshëm.
Materiali: Qeramik.
Set me 6 tas + 1 tenxhere
Kapaciteti tenxhere 3L
Enë me kapacitet 350ml

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Set Tasi Qeramik”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

5,990 L7,990 L (-25%)

Shto në Kasë