Përshkrim

Tasi i supës me dy doreza ka dy doreza të forta për të balancuar peshën, e cila është shumë e lehtë për t’u hequr dhe mbajtur tasin. Këto doreza do t’ju vijnë në ndihmë kur ta vendosni tasin në mikrovalë dhe nuk do të digjen si një tas i zakonshëm.
Materiali: Qeramik.
Set me 6 tas + 1 tenxhere
Kapaciteti tenxhere 3L
Enë me kapacitet 350ml

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Tasi Qeramik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products