Description

Tavoline per piknik me kater karrige ideale per fundjavat larg shtepise dhe zhurmave.

Kompakte dhe portative tavolina se bashku me karriget te cilat palosen jane te lehta per tu transportuar dhe per tu marre me vete.

Korniza e tavolines eshte e bere nga material aliazh alumini dhe mbajtesja prej celiku te pandryshkem i papershkueshem nga uji.

Set tavoline portabel me strukture me rezistence te larte, e perforcuar me lidhese hekuri per akoma me shume qendrueshmeri.

Dizajn i cili pershtatet me shume raste te ndryshme perdorimi si: kamping, festa, piknik, koncerte, plazh apo edhe ne oborrin e shtepise tuaj.

Kater karriget dhe tavolina gjithashtu jane te palosshme dhe mund te mbahen si valixhe me doreze te dyfishte.

E ideuar me minimizimin e peshes per lehtesi ne transportimin e saj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Set Tavolinë dhe Karrige Alumini për Piknik”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products