Përshkrim

Modeli: Uakeen VK-720

Materiali:Veshje Graniti me Alumin 3003

Permasat: 20cm,24cm,28cm

Teknologjia e veshjes:Stantec pa Plumb dhe Kandium

Doreze bakeliti me veshje silikoni kunder djegies

E lehte per tu pastruar dhe rezistenc ndaj gervishtjeve

Pjesa fundore: Induksion I Magnetizuar

Prodhimi: Gjermani

Mund te duroje temperature mbi 300 grade celcius

Xhami i kapakut eshte i temperuar

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Tenxhere Guri Uakeen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products