Përshkrim

Seti i tenxhereve me 6 cope duke perfshire 4 tenxhere te madhesive te ndryshme dhe 2 tigane me thellesi te ndryshme.

Materiali eshte Çelik & Inox ndersa kapaku eshte qelq.
Lloji i dorezave eshte Silikoni.
Mund te perdoren per gatim ne soba me gaz, elektrike si dhe induksion.

Nuk ngjisin ushiqmin dhe pastrimi eshte shume i lehte.

 

  1. Tenxhere me permasa 24 х 14. 5 cm, 6.6 litra.
  2. Tenxhere me permasa  20 х 12. 5 cm, 3.9 litra.
  3. Tenxhere me permasa 18 х 11. 5 cm, 2.9 litra.
  4. Tenxhere me permasa 16 х 10. 5 cm, 2.1 litra.
  5. Tigan 24 х 7 . 5 cm, 3.4 litra.
  6. Tigan 16 x 10. 5 cm, 2.1 litra.

Prodhim Gjerman

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Tenxheresh 6n1 “GüdenHoff””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products