Përshkrim

Set tenxheresh Hoffman 3 cope + kapake.

Materiali i tenxhereve eshte inoks.

Seti perfshin 3 tenxhere me madhesi te ndryshme: 20cm, 22cm dhe 24 cm.

Perdoret ne vatra gazi dhe elektrike.

Kapaciteti: 4 Litra, 5 Litra, 6 Litra.

Lahet lehte.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Tenxheresh Hoffman 3 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products