Përshkrim

▪️Materiali inoks shume cilesore. Vijne se bashku me kapake transparente.
▪️Pjesa e fundit te tenxheres eshte e ndertuar me 5 shtresa te cilat ruajne nxehtesine dhe e shperndajne me shpejt ate
▪️Produkte per gatime te shpejta dhe me shije te cilat nuk duhet te mungojne ne kuzhinen tuaj
▪️Perdoren ne te gjitha llojet e sobave edhe ne ato me induksion

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Set tenxheresh Kaisa Villa 6n1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products