Set Tenxheresh Reoona me pika 5 cope

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Kodi:K133-50

5 copë tenxhere xingate me kapake qelqi

Me madhësi te ndryshme prej 16, 18, 20, 22 dhe 24 cm.

Përdorimi:

Tenxheret përdoren për gatim ne soba te ndryshme si: gaz, elektrike, qeramike etj.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Set Tenxheresh Reoona me pika 5 cope”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Set Tenxheresh Reoona me pika 5 cope