Përshkrim

5 copë tenxhere xingate me kapake qelqi

Me madhësi te ndryshme prej 16, 18, 20, 22 dhe 24 cm.

Përdorimi:

Tenxheret përdoren për gatim ne soba te ndryshme si: gaz, elektrike, qeramike etj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Tenxheresh Reoona me pika 5 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products