Set Tharese FLokesh 2N1 DSP

4,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Drejtues flokesh me pllake qeramike.
  • Fuqia: 1600-2000 W.
  • Tensioni: 220-240 V-50/60 Hz
  • Fuqia e piastres: 35 W
  • Kreher flokesh
  • Me 2 kapse per prerjen e flokeve
  • Me 2 shpejtësi dhe 3 cilësime të temperaturës
  • Gjatësia e kordonit: 150 cm

Për rezultate të shpejta dhe tharje efikase, ky set ofron një paketë të shkëlqyer tharjeje.

Fuqia 2000 W siguron kapacitet tharjeje me dy shpejtësi dhe tre cilësime të temperaturës, të cilat ju lejojnë të kontrolloni plotësisht procesin e stilimit.

Pajisur me motor profesional  për funksionim afatgjatë.

Dizajn unik me një grup të plotë funksionesh

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Set Tharese FLokesh 2N1 DSP”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Set Tharese FLokesh 2N1 DSP