Përshkrim

Për rezultate të shpejta dhe tharje efikase, ky set ofron një paketë të shkëlqyer tharjeje.

Fuqia 2000 W siguron kapacitet tharjeje me dy shpejtësi dhe tre cilësime të temperaturës, të cilat ju lejojnë të kontrolloni plotësisht procesin e stilimit.

Pajisur me motor profesional  për funksionim afatgjatë.

Dizajn unik me një grup të plotë funksionesh

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Set Tharese FLokesh 2N1 DSP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products