Përshkrim

Tehet e tij prej çeliku inoks me cilësi të lartë u bënë për të prerë me lehtësi frutat, perimet dhe mishrat e përditshme

Dizajni i bukur dhe funksionaliteti i shkëlqyeshëm i grupit të thikave 9-copë do t’ju bëjnë të dëshironi t’i kishit në shtëpinë tuaj gjatë gjithë kohës

Nuk ka rëndësi se çfarë lloj kuzhine keni, grupi i thikave 9-copëshe do të jetë një plotësues i përsosur për zonën tuaj të kuzhinës dhe do t’i bëni miqtë tuaj të pyesin se ku e keni marrë!

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Thika Inoksi 9cope Unique”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products