Description

Set thika kuzhine me shumë qëllime – Ky grup thikash mund të përdoret për detyrat tuaja të përditshme të kuzhinës dhe i përshtatet të gjitha nevojave tuaja.
Te qëndrueshme dhe e durushme -Mbrojtje e shkëlqyer ndaj ndryshkut dhe korrozionit dhe performancë pa njolla. . Dorezat me teksturë janë ergonomike dhe të qëndrueshme, duke i bërë sesionet e gjata të përgatitjes së ushqimit praktikisht të lehtë dhe pa lodhje për gishtat, duart, kyçet dhe parakrahët.
Model ultra i mprehtë dhe unik – Tehu ka një model unik damasku, gjë që e bën atë të ketë një pamje tërheqëse.

Të gjitha thikat janë të organizuara mirë në 1 bllok, kjo ndihmon për të mbajtur skajin e mprehtë mbi tehet tuaja dhe për të bërë një shtesë të bukur në një banak.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Set thika kuzhine | Damascus”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products