Përshkrim

Set thika kuzhine me shumë qëllime – Ky grup thikash mund të përdoret për detyrat tuaja të përditshme të kuzhinës dhe i përshtatet të gjitha nevojave tuaja.
Te qëndrueshme dhe e durushme -Mbrojtje e shkëlqyer ndaj ndryshkut dhe korrozionit dhe performancë pa njolla. . Dorezat me teksturë janë ergonomike dhe të qëndrueshme, duke i bërë sesionet e gjata të përgatitjes së ushqimit praktikisht të lehtë dhe pa lodhje për gishtat, duart, kyçet dhe parakrahët.
Model ultra i mprehtë dhe unik – Tehu ka një model unik damasku, gjë që e bën atë të ketë një pamje tërheqëse.

Të gjitha thikat janë të organizuara mirë në 1 bllok, kjo ndihmon për të mbajtur skajin e mprehtë mbi tehet tuaja dhe për të bërë një shtesë të bukur në një banak.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set thika kuzhine | Damascus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products