Përshkrim

Set thikash dhe aksesorësh prerës prej çeliku inox të teknologjisë zvicerane të veshur me Teflon, në një kuti elegante me mbyllje magnetike.

Buza e pjesës së pasme përdoret për ushqime që janë të vështira për t’u prerë – Ana e fortë e tehut mund të përdoret për të thyer kocka të vogla ose për të thyer krustacet e hapura

-Seksioni i mesëm është për prerjen e ushqimeve të forta dhe të buta. Forma e tehut pak të lakuar është ideale për grirjen e barishteve dhe për copëtimin e perimeve.

-Pjesa e përparme e Tehut përdoret për prerjen e perimeve dhe frutave të vogla p.sh. qepe ose hudhër

Seti përfshin 6 copë:

qërues qeramike,

thikë frutash/perimesh 9cm,

thikë 12cm

thikë për bërjen e kockave/filetë 20.3cm,

thikë për prerjen e bukës 20.3cm,

thikë 20.3cm”

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Set thikash 5+1 Zepter me Veshje Teflon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products