Set thikash 5+1 Zepter me Veshje Teflon

1,990 L7,000 L (-72%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Seti përfshin 6 copë:

qërues qeramike,

thikë frutash/perimesh 9cm,

thikë 12cm

thikë për bërjen e kockave/filetë 20.3cm,

thikë për prerjen e bukës 20.3cm,

thikë 20.3cm”

Kodi: K86-251 Kategoritë: , , Tag:

Set thikash dhe aksesorësh prerës prej çeliku inox të teknologjisë zvicerane të veshur me Teflon, në një kuti elegante me mbyllje magnetike.

Buza e pjesës së pasme përdoret për ushqime që janë të vështira për t’u prerë – Ana e fortë e tehut mund të përdoret për të thyer kocka të vogla ose për të thyer krustacet e hapura

-Seksioni i mesëm është për prerjen e ushqimeve të forta dhe të buta. Forma e tehut pak të lakuar është ideale për grirjen e barishteve dhe për copëtimin e perimeve.

-Pjesa e përparme e Tehut përdoret për prerjen e perimeve dhe frutave të vogla p.sh. qepe ose hudhër

Seti përfshin 6 copë:

qërues qeramike,

thikë frutash/perimesh 9cm,

thikë 12cm

thikë për bërjen e kockave/filetë 20.3cm,

thikë për prerjen e bukës 20.3cm,

thikë 20.3cm”

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Set thikash 5+1 Zepter me Veshje Teflon”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Set thikash 5+1 Zepter me Veshje Teflon

1,990 L7,000 L (-72%)

Shto në Kasë