Set thikash 6n1 Zepter me doreze Ergonomike

1,990 L7,000 L (-72%)

Shitur nga: ShoppingTV

9 in stock

Çelik inox cilësor ultra i mprehtë
Dizajn modern
Veshje antibakteriale
Dorezë e hijshme, ergonomike për prerje të rehatshme dhe të sigurt
Nuk lë shije metalike në ushqim
Miqësore ndaj mjedisit

Thikë prerëse 9cm.
Thikë e përdorimit 20.32cm
thikë e shefit 20.32cm
Thikë buke 17.78cm
Gërshërë tavoline
Qeramikë qëruese

Kodi: K86-252 Kategoritë: , , ,

Një komplet elegant me thika Zepter është një dhuratë e nevojshme dhe shumë praktike që do t’ju vijë në ndihmë në çdo shtëpi.

Thikat  kanë fortësi të rritur për shkak të përmbajtjes më të lartë të karbonit, molibdenit dhe vanadiumit.
Thikat antibakteriale Zepter janë bërë nga aliazh me cilësi të lartë, i cili lejon që thikat të qëndrojnë të mprehta për një kohë të gjatë. Ato janë jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe mbajnë një skaj shumë mirë.

Falë veshjes antibakteriale, ushqimi nuk ngjitet në sipërfaqen e thikës, gjë që është shumë e përshtatshme kur prisni ndonjë ushqim të butë. Kështu, papastërtia nuk grumbullohet në thikë, gjë që pengon rritjen dhe riprodhimin e baktereve. Kjo ju lejon të mbani thikat të pastra për një kohë të gjatë pas larjes.

Pjesa e përparme e tehut përdoret për prerjen e perimeve dhe frutave të vogla.
Pjesa e mesme është për prerjen e ushqimeve të forta dhe të buta.
Forma e tehut pak të lakuar është ideale për grirjen e barishteve dhe për copëtimin e perimeve.
Ana e fortë e tehut mund të përdoret për të thyer kocka të vogla ose për të thyer krustacet.
Pjesa e pasme e tehut prerës përdoret për ushqime që janë të vështira për t’u prerë.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Set thikash 6n1 Zepter me doreze Ergonomike”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Set thikash 6n1 Zepter me doreze Ergonomike

1,990 L7,000 L (-72%)

Shto në Kasë