Përshkrim

Një komplet elegant me thika Zepter është një dhuratë e nevojshme dhe shumë praktike që do t’ju vijë në ndihmë në çdo shtëpi.

Thikat  kanë fortësi të rritur për shkak të përmbajtjes më të lartë të karbonit, molibdenit dhe vanadiumit.
Thikat antibakteriale Zepter janë bërë nga aliazh me cilësi të lartë, i cili lejon që thikat të qëndrojnë të mprehta për një kohë të gjatë. Ato janë jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe mbajnë një skaj shumë mirë.

Falë veshjes antibakteriale, ushqimi nuk ngjitet në sipërfaqen e thikës, gjë që është shumë e përshtatshme kur prisni ndonjë ushqim të butë. Kështu, papastërtia nuk grumbullohet në thikë, gjë që pengon rritjen dhe riprodhimin e baktereve. Kjo ju lejon të mbani thikat të pastra për një kohë të gjatë pas larjes.

Pjesa e përparme e tehut përdoret për prerjen e perimeve dhe frutave të vogla.
Pjesa e mesme është për prerjen e ushqimeve të forta dhe të buta.
Forma e tehut pak të lakuar është ideale për grirjen e barishteve dhe për copëtimin e perimeve.
Ana e fortë e tehut mund të përdoret për të thyer kocka të vogla ose për të thyer krustacet.
Pjesa e pasme e tehut prerës përdoret për ushqime që janë të vështira për t’u prerë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set thikash 6n1 Zepter me doreze Ergonomike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products