Përshkrim

NJË PAKETË E KOMPLETË GJITHA NË NJË – Një set për nevojat tuaja të prerjes në kuzhinë. Përfshin 9 thika profesionale, gërshërë kuzhine, qëruese bonus, cilësi premium dhe mbajtëse moderne thike. Një organizator i vërtetë i thikave
CILËSIA PROFESIONALE NË MË TË MIRË – Materiali më i mirë për një përditësim gatimi! Ky grup thikash prej çeliku inox ka tehe superiore me doreza ergonomike polipropileni. E mprehtë, e fortë dhe praktike.
Një përzierje e përsosur e dizajnit dhe funksionalitetit, ai përmban thika për shumë qëllime:1 mprehëse, 1 thikë kuzhine, 1 thikë buke, 1 thikë e dobishme, 1 thikë frutash, 1 gërshërë, 1 qëruese, 1 mprehëse
Prerje me saktësi të shkëlqyer!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “SET THIKASH GUDENBERG”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products