SET THIKASH GUDENBERG

3,490 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Materiali: Celik inoksi,
Material ge nuk ndryshket, i cilesise se larte,
Me doreza te gomuar,
Pastrohen lehtesisht,
Nuk shkaktojne reaksion me ushqimet,
Përmasat:37 x 16 x 17 cm

Kodi: K133-107 Category: Tag:

NJË PAKETË E KOMPLETË GJITHA NË NJË – Një set për nevojat tuaja të prerjes në kuzhinë. Përfshin 9 thika profesionale, gërshërë kuzhine, qëruese bonus, cilësi premium dhe mbajtëse moderne thike. Një organizator i vërtetë i thikave
CILËSIA PROFESIONALE NË MË TË MIRË – Materiali më i mirë për një përditësim gatimi! Ky grup thikash prej çeliku inox ka tehe superiore me doreza ergonomike polipropileni. E mprehtë, e fortë dhe praktike.
Një përzierje e përsosur e dizajnit dhe funksionalitetit, ai përmban thika për shumë qëllime:1 mprehëse, 1 thikë kuzhine, 1 thikë buke, 1 thikë e dobishme, 1 thikë frutash, 1 gërshërë, 1 qëruese, 1 mprehëse
Prerje me saktësi të shkëlqyer!

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “SET THIKASH GUDENBERG”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu