Set thikash Miracle Blade 13 cope

1,990 L7,490 L (-73%)

Shitur nga: ShoppingTV

1 in stock

12 Thika jashtëzakonisht të mprehta, të përshtatshme dhe solide!

Me doreza ergonomike që nuk ngjiten.

Set i thikave të çelikut, që do të kthejë qejfin tuaj të copëtoni, preni dhe qëroni në kuzhinën tuaj! Gjeneratë e re e thikave të mprehta Miracle Blade nga celiku shume cilesore që nuk ndryshken  do t’iu mahnisin me qëndrueshmerinë, precizitetin, thjeshtësinë ekstreme gjatë përdorimit.
Thuaj lamtumirë thikave jo të mprehta që nuk kryejnë punën e tyre dhe merr një set të jashtëzakonshëm të thikave profesionale, që do të kryeje pune lehtësisht edhe me perimet më të forta dhe siperfaqet e forta dhe delikate.

Ky set i jashtëzakonshëm i thikave do t’u ndihmojë të menaxhoni lehtësisht të gjitha punët rreth gatimit dhe do të përfundoni ato para se të thoni fjalën “thikë”:

 • Copëtoni pjesë të trasha mishi
 • Lehtësisht pastroni  pastroje peshkun
 • Lehtësisht ndaje pulën në copa duke përodur gërshërët
 • Copëto me lehtësi perimet e forta dhe të buta
 • Copëto në mënyrë precize pjesë të vogla perimesh, përshembull domatet e vogla ose rrepët
 • Përgatit sallatë domatesh estetike pa rrudhje të lëkurës së perimeve
 • me një hap largo lëkurën nga një pjesë e pjeprit
 • qëro patatet, karotat ose trangujt
Average Rating

5.00

02
( 2 Përshtypje )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje Për Këtë Produkt

 1. 02

  by rexhina

  perfect

 2. 02

  by rexhina

  fast

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Set thikash Miracle Blade 13 cope

1,990 L7,490 L (-73%)

Shto në Kasë