Përshkrim

12 Thika jashtëzakonisht të mprehta, të përshtatshme dhe solide!

Me doreza ergonomike që nuk ngjiten.

Set i thikave të çelikut, që do të kthejë qejfin tuaj të copëtoni, preni dhe qëroni në kuzhinën tuaj! Gjeneratë e re e thikave të mprehta Miracle Blade nga celiku shume cilesore që nuk ndryshken  do t’iu mahnisin me qëndrueshmerinë, precizitetin, thjeshtësinë ekstreme gjatë përdorimit.
Thuaj lamtumirë thikave jo të mprehta që nuk kryejnë punën e tyre dhe merr një set të jashtëzakonshëm të thikave profesionale, që do të kryeje pune lehtësisht edhe me perimet më të forta dhe siperfaqet e forta dhe delikate.

Ky set i jashtëzakonshëm i thikave do t’u ndihmojë të menaxhoni lehtësisht të gjitha punët rreth gatimit dhe do të përfundoni ato para se të thoni fjalën “thikë”:

 • Copëtoni pjesë të trasha mishi
 • Lehtësisht pastroni  pastroje peshkun
 • Lehtësisht ndaje pulën në copa duke përodur gërshërët
 • Copëto me lehtësi perimet e forta dhe të buta
 • Copëto në mënyrë precize pjesë të vogla perimesh, përshembull domatet e vogla ose rrepët
 • Përgatit sallatë domatesh estetike pa rrudhje të lëkurës së perimeve
 • me një hap largo lëkurën nga një pjesë e pjeprit
 • qëro patatet, karotat ose trangujt

5.0 Average Rating Rated (2 Reviews)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. rexhina

  fast

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 2. rexhina

  perfect

  Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products