Përshkrim

Gatuani shendetshem ushqimet tuaja me tiganet Floria.

Me veshje qeramike qe nuk ngjit ushqimet.

Tiganet jane te veshur me teknologji EcoSafe.

2 tigane me diameter 20 cm dhe 24 cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Tiganesh Floria me veshje Qeramike 2 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products