Përshkrim

Seti qe ju duhet per depilim te lehte,te vazhdueshem dhe pa dhimbje.

Ne kete set te mbeshtjelle me nje cante shume te bukur roz me te bardhe do te keni ne brendesi nje piskatore ☺e cila do ju sherbeje per te hequr vetullat ose qimet e tjera ne fytyre.

+Nje Minidepilator me koke te ngushte per pjesen e bikinit dhe te zonave delikate.->Funksionon me bateri.

+Depilator me koke te madhe forma e saj e rrumbullaket pershtatet me doren tuaj duke mundesuar depilim te rehatshem.

Per pastrimin e setit do ju sherbeje edhe furca e pastrimit.

Kokat mund te lahen.Per perdorim shihni edhe manualin ne brendesi.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set tresh Depilatore PHILIPS HP6550/00”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products