Përshkrim

Set veglash pune elektrike

 

  • Videologu me bateri te rikarikueshme(karikuesi ne paketim).
  • Seti permban: Kacavide, Sharre te vogel, Bisturi, Meter, Pinca, Vibrator betoni, Koka me permasa te ndryshme per kacavide dhe videolog, etj.
  • Kompakt dhe i transportueshem kudo.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Set veglash pune elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products