Përshkrim

Seti “Crazy Science”!

Marka: Lisciani!

Nje set fantastik me te cilen mund te krijoni gjera te ndryshme te cilat nepermjet nje magneti behen te levizshme!

Paketimi perfshin gjithcka qe ju shikoni ne kuti dhe gjithashtu do te gjeni edhe manualin udhezues!

E sigurt!

Ide ideale per dhurate!

Cilesi italiane!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Seti “Crazy Science” magnetik me krijesa te cuditshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products