Seti “Crazy Science” magnetik me krijesa te cuditshme

2,290 

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: LISEN73061

Seti “Crazy Science”!

Marka: Lisciani!

Nje set fantastik me te cilen mund te krijoni gjera te ndryshme te cilat nepermjet nje magneti behen te levizshme!

Paketimi perfshin gjithcka qe ju shikoni ne kuti dhe gjithashtu do te gjeni edhe manualin udhezues!

E sigurt!

Ide ideale per dhurate!

Cilesi italiane!

Be the first to review “Seti “Crazy Science” magnetik me krijesa te cuditshme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.33 4.33 rating from 3 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore

Seti “Crazy Science” magnetik me krijesa te cuditshme