Përshkrim

Seti “Gemmstones Gemmes”!

Marka: Lisciani!

Zbuloni mineralet e ndryshme nepermjet ketij seti fantastik!

Seti perbehet nga nje gur rere i cili me ane te nje cekici (qe ndodhet ne paketim) do e cani dhe do filloni te zbuloni mineralet e ndryshme si nje arkeolog i vertete!

E rekomandueshme per femije te grupmoshes 7-12 vjec!

Cilesi e larte!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Seti “Gemmstones Gemmes”!”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products