Përshkrim

Seti “I am a genius la fabbrica dei tatuaggi”!

Marka: Lisciani!

Ne paketim perfshihen te gjitha mjetet qe ju duhen per te krijuar tatoo te ndryshme!

Te gjitha substancat jane te sigurta dhe jo toksike qe nuk demtojne shendetin e femijes tuaj!

Gjithashtu, ne paketim do te gjeni edhe manualin e perdorimit dhe nje broshure ku do te zbuloni shume kuriozitete rreth tatoove!

E rekomandueshme per grupmoshen 8-12 vjec!

Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Seti “I am a genius la fabbrica dei tatuaggi”!”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products