Përshkrim

Seti “I am a genius Laboratorio della scienza dei glitter”!

Marka: Lisciani!

Set fantastik i cili eshte zhvillues, kreativ dhe argetues ne te njejten kohe!

Ne paketim do te gjeni gjithcka qe ju duhet per te zhvilluar eksperimente te ndryshme me glitter!

E rekomandueshme per grupmoshen 8-12 vjec!

Set per zonjushat e vogla te cilat kane pasion xixat dhe shkelqimin!

Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Seti “I am a genius Laboratorio della scienza dei glitter”!”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products