Përshkrim

Seti Montessori Il mio primo banchetto!

Marka: Lisciani!

Set multifunksional i pershtatshem per femije te grupmoshes 3-6 vjec !

Ky set fantastik ndihmon femijet tuaj te mesojne numrat, shkronjat, alfabetin, ngjyrat, kohen, format, te lidhe kepucet, te shkruaje ne rere dhe nje sere aktivitetesh te tjera!

Set zhvillues, edukativ, kreativ dhe argetues ne te njejten kohe!

Nxit dhe stimulon imagjinaten dhe kreativitetin e femijeve tuaj!

Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Seti “Montessori Il mio primo banchetto!””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products