Seti “Montessori Il mio primo banchetto!”

3,490 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: Lisen76734

Seti Montessori Il mio primo banchetto!

Marka: Lisciani!

Set multifunksional i pershtatshem per femije te grupmoshes 3-6 vjec !

Ky set fantastik ndihmon femijet tuaj te mesojne numrat, shkronjat, alfabetin, ngjyrat, kohen, format, te lidhe kepucet, te shkruaje ne rere dhe nje sere aktivitetesh te tjera!

Set zhvillues, edukativ, kreativ dhe argetues ne te njejten kohe!

Nxit dhe stimulon imagjinaten dhe kreativitetin e femijeve tuaj!

Ide ideale edhe per dhurate!

Be the first to review “Seti “Montessori Il mio primo banchetto!””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Seti "Montessori Il mio primo banchetto!"

3,490 L

Add to Cart