Përshkrim

MONTESSORI MAXI LA MIA FATTORIA

Nje loje e cila do te jete shume argetuese per femijet tuaj.
Loja konsiston ne vendosjen e kafsheve brenda fermes se improvizuar, ku format e kafsheve jane ne hapesire boshe dhe kafsha eshte e dizenjuar ne nje prerje precize te kartonit te forte dhe cilesore.
Gjithashtu ne kete set ndodhet edhe nje kuti kartoni me dy forma rrethore te hapur, dhe ne brendesi te saj vendosen format e kafsheve me te cilat femija juaj mund te marre formen pa e shikuar ate dhe me pas ta vendose ne fushen e fermes se improvizuar, ne hapesirat boshe te formave te kafshes.
Loje shume argetuese dhe edukuese.
Produkt i cilesise se larte!
Made in Italy!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Seti “MONTESSORI MAXI LA MIA FATTORIA””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products