Seti “MONTESSORI MAXI LA MIA FATTORIA”

1,790 L2,990 L (-40%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: LISEX72484

MONTESSORI MAXI LA MIA FATTORIA

Nje loje e cila do te jete shume argetuese per femijet tuaj.
Loja konsiston ne vendosjen e kafsheve brenda fermes se improvizuar, ku format e kafsheve jane ne hapesire boshe dhe kafsha eshte e dizenjuar ne nje prerje precize te kartonit te forte dhe cilesore.
Gjithashtu ne kete set ndodhet edhe nje kuti kartoni me dy forma rrethore te hapur, dhe ne brendesi te saj vendosen format e kafsheve me te cilat femija juaj mund te marre formen pa e shikuar ate dhe me pas ta vendose ne fushen e fermes se improvizuar, ne hapesirat boshe te formave te kafshes.
Loje shume argetuese dhe edukuese.
Produkt i cilesise se larte!
Made in Italy!

Be the first to review “Seti “MONTESSORI MAXI LA MIA FATTORIA””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Seti "MONTESSORI MAXI LA MIA FATTORIA"

1,790 L2,990 L (-40%)

Add to Cart