Seti per Tualete

2,890 L3,490 L (-17%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K138-29

Seti nga “Burdem Plastik” nuk duhet te mungoje ne tualetin e shtepise tuaj.

Perfshin 5 produkte me nje funksion specifik secila.
1-Koshi per rrobat e palara.
2-Koshi per produkte te ndryshme.
3-Koshi per mbeturina
4-Koshi per rrobat e lara.
5-Furce per WC

Dizenjimi eshte i pershtatsehm per cdo ambjent, vec pjeses estetike qe ka eshte teper praktik dhe eficente ne hapsiren tuaj te shtepise.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Seti per Tualete”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

2,890 L3,490 L (-17%)

Shto në Kasë