Përshkrim

Seti nga “Burdem Plastik” nuk duhet te mungoje ne tualetin e shtepise tuaj.

Perfshin 5 produkte me nje funksion specifik secila.
1-Koshi per rrobat e palara.
2-Koshi per produkte te ndryshme.
3-Koshi per mbeturina
4-Koshi per rrobat e lara.
5-Furce per WC

Dizenjimi eshte i pershtatsehm per cdo ambjent, vec pjeses estetike qe ka eshte teper praktik dhe eficente ne hapsiren tuaj te shtepise.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Seti per Tualete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products