Përshkrim

Seti “I am a genius science – Perfumed Soap”!

Marka: Lisciani!

Set kreativ, argetues dhe zhvillues i cili nxit imagjinaten dhe kreativitetin e femijes tuaj!

Nepermjet ketij seti, mund te krijoni sapune te personalizuar sipas deshires tuaj!

E rekomandueshme per femije te grupmoshes 8-12 vjec!

Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Seti “Perfumed Soap”Lisciani”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products