Përshkrim

Sexholino ju siguron rehati dhe nje siguri te plote per femijen tuaj , gjate udhetimit me makine.

Por jo vetem, ate mund ta perdorni edhe si nje lekundese qe femija te argetohet dhe te kete nje gjume te qete.

Pesha specifike 0-13kg dhe 8-19kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Sexholino Cam-Gara”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products
More Products