Përshkrim

Sexholino ju siguron rehati dhe nje siguri te plote per femijen tuaj , gjate udhetimit me makine.

Permbane  mbeshtetese qe mund te vihen ne pozicione te ndryshme dhe shume praktike.

Femija juaj mund te leviz dhe te luaj pa pasur frike se mund te vrase koken e gjitha kjo fale mburojave anti- goditje dhe mjafte te buta.

Pesha specifike 9-36 kg

Veshaj qe ka sexholino mund te hiqet dhe lahet lehtesisht ne 30°C.

Me permasa 52.5 x 50 x 64 cm dhe pesha eshte 10.9 kg.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Serxholino Cam – Regolo Isofix”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products
More Products