Sexholino Cam – Regolo Isofix

20,000 L28,990 L (-31%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K62-4

Sexholino ju siguron rehati dhe nje siguri te plote per femijen tuaj , gjate udhetimit me makine.

Permbane  mbeshtetese qe mund te vihen ne pozicione te ndryshme dhe shume praktike.

Femija juaj mund te leviz dhe te luaj pa pasur frike se mund te vrase koken e gjitha kjo fale mburojave anti- goditje dhe mjafte te buta.

Pesha specifike 9-36 kg

Veshaj qe ka sexholino mund te hiqet dhe lahet lehtesisht ne 30°C.

Me permasa 52.5 x 50 x 64 cm dhe pesha eshte 10.9 kg.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Sexholino Cam – Regolo Isofix”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Sexholino Cam - Regolo Isofix

20,000 L28,990 L (-31%)

Shto në Kasë