Përshkrim

Per grup moshen 0-13 kg dhe 13-18 kg

Sexholino ne 3-pozicione ( ne 3 kende te ndryshme)

Rripe sigurimi i mbeshtetur ne 5-pika.

Mbrojtese ansore per koken qe edhe mund te hiqen.

Material pelhure e plote dhe shume e rehatshme.

Permasat e produktrit..

  • Lartesia- 67cm
  • Gjeresia-46cm
  • Gjatesi -50cm

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Sexholino Seat x1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products