Shampo relaksuese per qen Trixie

1,200 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Nr: 29201

Me substanca aktive te cilesise se larte me perqendrim te larte dhe eficente.

Perberesit e Valerines dhe te Lavandes kane efekte zbutese

Ul lekuren e irrituar

  • 200 ml
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Shampo relaksuese per qen Trixie”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Shampo relaksuese per qen Trixie