Përshkrim

Me substanca aktive te cilesise se larte me perqendrim te larte dhe eficente.

Perberesit e Valerines dhe te Lavandes kane efekte zbutese

Ul lekuren e irrituar

  • 200 ml

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shampo relaksuese per qen Trixie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products