Shatërvan Cokollate | Ariete

6,490 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Materiali:Çelik inox
Fuqia:90 W
Kapaciteti:500 g
Kullë e lëvizshme
Pastrim i lehtë
Permasat:33 x 19 x 18 cm
Pesha:1,7 kg

Garanci pordukti 2 vjecare!

Kodi: K156-108 Kategoritë: , Tag:

Krijoni kujtime të mira mbledhjesh me shatërvanin me çokollatë Ariete. Lyejeni llojin tuaj të preferuar të snackeve si marshmallow, biskota ose fruta të freskëta në çokollatë e qe nxjerr shatervani Ariete . Hiqni kullën e saj, është kaq e lehtë për t’u përdorur dhe pastruar.

Më e shijshme çdo herë!
Vendosni një temperaturë të përshtatshme për çokollatën tuaj të shijshme sipas dëshirës. Shatërvani i çokollatës Ariete ka cilësime të ndryshme të temperaturës. Zgjidhni ushqimet tuaja dhe bëjeni secilën më të shijshme se tjetrën.

Nuk ka nevojë të presësh!
Shatërvan me çokollatë Ariete i projektuar posaçërisht me një trup çelik inox. Qëndrueshmëri e shkëlqyer dhe argëtim  pafund.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Shatërvan Cokollate | Ariete”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Shatërvan Cokollate | Ariete