Përshkrim

Krijoni kujtime të mira mbledhjesh me shatërvanin me çokollatë Ariete. Lyejeni llojin tuaj të preferuar të snackeve si marshmallow, biskota ose fruta të freskëta në çokollatë e qe nxjerr shatervani Ariete . Hiqni kullën e saj, është kaq e lehtë për t’u përdorur dhe pastruar.

Më e shijshme çdo herë!
Vendosni një temperaturë të përshtatshme për çokollatën tuaj të shijshme sipas dëshirës. Shatërvani i çokollatës Ariete ka cilësime të ndryshme të temperaturës. Zgjidhni ushqimet tuaja dhe bëjeni secilën më të shijshme se tjetrën.

Nuk ka nevojë të presësh!
Shatërvan me çokollatë Ariete i projektuar posaçërisht me një trup çelik inox. Qëndrueshmëri e shkëlqyer dhe argëtim  pafund.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shatërvan Cokollate | Ariete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products