Përshkrim

Shezllon plazhi portativ.

Shezllon praktik me palosje.

Bere nga material pelhure sintetike me vrima per ajrosje.

Mund ta merni kudo me vete.

Vjen i pajisur me shtrese jasteku per komoditet te larte.

Shezllon portativ i pershtatshem per tu perdorur gjate aktiviteteve te ndryshme ne natyre si : ne plazh , ne piknik , ne oborrin e shtepise tuaj , kamping , barbecue ose dhe mund te relaksoheni prane pishines.

Ky shezllon eshte teper i rehatshem dhe ofron komditet dhe ndjesi relaksi.

I krijuar nga materiali pelhure sintetike me dizajn elegant me vrima te cilat sherbejne per ajrosje dhe ne kete menyre mund te evitoni te nxehtin e diteve te veres.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shezllon plazhi portativ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products