Përshkrim

Dekoroni ambjentet tuaja dhe izoloni hapesirat boshe qe keni ne shtepi
Shirit Izolues praktik
Ngjitet mirë në çdo sipërfaqe dhe eshte i papërshkueshem nga uji
Kjo shirit është bërë nga material poliuretani PU
Madhësia: 6m gjatesi 8mm trashesi
Ngjyra gri me xixa dhe e bardhe

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shirit izolues praktik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

ShoppingTV 4.70 (10 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products