Përshkrim

Teknologjia e re mikro-izoluese Eternabond është një izolues kaq i avancuar që lidhet përgjithmonë me pothuajse çdo lloj çati. Gjithashtu i shkëlqyeshëm për riparimin e ndezjeve, ulluqeve, xhamave,kanaleve dhe më shumë.Ngjitet ne te gjitha metalet , pllaka, gur,tull, beton dhe siperfaqje dru.
Shënime: sipërfaqja duhet të jetë e pastër dhe e thatë për instalim. Mbajeni shiritin në temperaturën e dhomës përpara përdorimit. Eternabond nuk ngjitet në silikon.

https://youtu.be/065HxCEu5qc

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shirit për Riparimin e Catisë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products