Përshkrim

Shiritat zbardhues përmirësojnë dhëmbët me ngjyrë të verdhë ose të errët.
Nëse thjesht dëshironi dhëmbë më të shndritshëm, atëherë rripat e parrëshqitshëm me efekte profesionale Crest 3D Whitestrips do të bejne zbardhjen e dhëmbëve tuaj.
Dhëmbë dukshëm më të shndritshëm në vetëm tre ditë dhe per rezultate të plota pas 20ditesh. Ndihmon në heqjen enjollave te shume viteve për  buzëqeshje më të ndritshme.
Ndihmon në arritjen e rezultateve të zbardhjes së dhëmbëve në nivel profesional
Kapja pa rrëshqitje e teknologjisë së avancuar Seal™ qëndron e vendosur në mënyrë që të mund të flisni dhe të qëndroni të hidratuar gjatë zbardhjes së dhëmbëve
Shiriti përputhet me formën e dhëmbëve dhe hiqet pastër
Përdoreni çdo ditë për gjysmë ore (30 minuta)
Përdor saktësisht të njëjtat elementë zbardhues të dhëmbëve të sigurt për smaltin që përdorin mjekët dentarë
Një përvojë e përshtatshme dhe pa probleme në shtëpinë tuaj për zbardhjen e dhëmbëve
Crest® 3D Whitened Luxe Whitestrips® Professional Effects janë njësoj si një gomë për dhëmbët.

KUJDES!!!
Nuk është i destinuar për përdorim tek fëmijët më të vegjël se 18 vjeç.
Mos gëlltisni shirita plastike.
Crest 3D Whitened Whitestrips nuk është një zëvendësim për higjienën e rregullt dentare.
Shkoni rregullisht te mjeku juaj dentar.
Shmangni kontaktin  ne sy.
Shpëlajini sytë plotësisht me ujë nëse disponohet xhel në lidhje me to.
Trajtoni shiritat me duar të thata.
Xheli që lidhet me lëkurën tuaj mund të shkaktojë acarim të përkohshëm të lëkurës dhe/ose zbardhje.
Pastroni duart me sapun pastrues dhe ujë pas përdorimit të shiritave.
Me artikujt që ofrojnë një zbardhje të avancuar, për shembull, efekte të avancuara të gjalla dhe profesionale, ka një shans më të madh që të përjetoni ndjeshmëri të dhëmbëve dhe/ose shqetësime të mishrave të dhëmbëve.
Mos e përdorni në dhëmbë të lirshëm, korrigjime ose mbajtëse.
Crest Whitestrips do të zbardhë vetëm dhëmbët natyralë.
Shiritat nuk do të zbardhin kapakët, kurorat, fasetat, mbushjet e dhëmbëve ose fasetat.
Shmangni kontaktin e xhelit me leckë, pëlhurë ose lëkurë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shirit Profesional për Zbardhjen e Dhëmbëve Crest 3D White”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products