Shirite Vetëngjitëse me Dy Anë

1,290 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Lahet dhe ripërdoret shume herë,

Ngjitet dhe nuk le mbetje,

Rezistent ndaj nxehtësisë,

Shiriti jo toksik, i riciklueshëm dhe miqësor ndaj mjedisit,

E përkryer për kuzhinë, shtëpi dhe më shumë.

Kodi: K86-288 Category:

Shirita Xhel Nano PU vetëngjitëse me dy anë është bërë nga lëndë të para ngjitëse PU të importuara. Mbështetja e xhelit Nano PU mund të përdoret për mbajtësin e telefonit celular, mbajtëset e kllapave të kompleteve të makinave, shkopin kundër rrëshqitjes, mbajtësin automatik të xhelit ngjitës për celularin, jastëkun, çelësat, etj.
Siç mund ta shihni në foto, kjo është një shirit magjik i jashtëzakonshëm që i ngjit gjërat fort dhe nuk shqetëson kurrë.
Nuk ka më shumë se dhjetëra mijëra përmirësime, por është thjesht mbreti i industrisë së shiritave!

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Shirite Vetëngjitëse me Dy Anë”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Shirite Vetëngjitëse me Dy Anë