Përshkrim

Shirita Xhel Nano PU vetëngjitëse me dy anë është bërë nga lëndë të para ngjitëse PU të importuara. Mbështetja e xhelit Nano PU mund të përdoret për mbajtësin e telefonit celular, mbajtëset e kllapave të kompleteve të makinave, shkopin kundër rrëshqitjes, mbajtësin automatik të xhelit ngjitës për celularin, jastëkun, çelësat, etj.
Siç mund ta shihni në foto, kjo është një shirit magjik i jashtëzakonshëm që i ngjit gjërat fort dhe nuk shqetëson kurrë.
Nuk ka më shumë se dhjetëra mijëra përmirësime, por është thjesht mbreti i industrisë së shiritave!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shirite Vetëngjitëse me Dy Anë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products