Përshkrim

Tani mund te dilni shetitje me qenin tuaj dhe te mos merakoseni nese ka etje dhe nuk dini si te zgjidhni problemin, e gjitha kjo fale shishes tone qe eshte e pajisur me nje “luge” te madhe qe ben te  mundur shuarjen e etjes se qenit tuaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shishe Beeztees per qen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products