Përshkrim

Jeni duke kërkuar për një shishe të madhe shpërndarëse vaji?
Ky produkt mund të jetë zgjidhja më e mirë për ju.
Ky artikull është një shpërndarës vaji i ri 2-në-1 me përdorim të dyfishtë, i cili është bërë nga materiali premium për përdorim të qëndrueshëm.
Përdoret gjerësisht për BBQ, Gatim, Pjekje dhe aktivitete të tjera gatimi.
E përkryer për ruajtjen e vajit, salcës, uthullës, ujit, etj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shishe Kuzhine Qelqi 2n1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products